Preken

Filter media by:
Sun, Jul 14, 2019
Duration: 34 mins 19 secs
Gebeurtenissen die plaatsvonden in Bethanië, overdenking aan de hand van 7 W's, met bijbelteksten uit Mattheus, Lukas, Johannes en Handelingen.
Sun, Jul 07, 2019
Duration: 31 mins 59 secs
Zoek eerst Mijn koninkrijk
Sun, Jun 23, 2019
De wet is vervuld, wat betekent dat?
Sun, Jun 09, 2019
Duration: 37 mins 29 secs
Pinksterdienst
Sun, Jun 02, 2019
Duration: 50 mins 36 secs
Zoek gehoorzaamheid, dan zal Zijn glorie zichtbaar worden.
Thu, May 30, 2019
Duration: 20 mins 19 secs
Sun, May 26, 2019
Duration: 37 mins 16 secs
Zoals een moeder haar kind troost, zo zal ik jullie troosten
Sun, May 19, 2019
De vergeetachtige hoorder & de oplettende doener
Wed, May 15, 2019
Duration: 1 hr 29 mins 26 secs
Na een algemeen beeld van de bijbel en het Oude Testament, starten we deze avond met het nieuwe testament. En we beginnen met de vergelijking met een bloembol, waaruit een mooie bloem komt. Vervolgens kijken we naar de Evangeliën en naar Handelingen.
Sun, May 12, 2019
Duration: 33 mins 39 secs
Gelijkenis van het verloren schaap
Powered by: Preachitsuite