Preken

Filter media by:
Sun, Mar 15, 2020
Tijdens deze bijzondere preek wordt gekeken naar de lijdenstijd van de Here Jezus. De locatie was niet onze normale locatie, maar de uitzending vanuit de studio.
Sun, Mar 08, 2020
Duration: 35 mins 13 secs
We moeten het Woord, dat steeds weer op een verrassende manier van Christus getuigd, rechtsnijden
Sun, Mar 01, 2020
Duration: 34 mins 17 secs
Je verbinden aan Jezus
Sun, Feb 23, 2020
Duration: 41 mins 12 secs
Willen wij zijn als Kaïn of als Abel
Sun, Feb 16, 2020
Duration: 35 mins 18 secs
Sun, Feb 09, 2020
Duration: 43 mins 42 secs
Een boodschap voor oudsten
Sun, Feb 02, 2020
Duration: 37 mins 24 secs
Jongerendienst
Sun, Jan 26, 2020
Duration: 38 mins 10 secs
Sun, Jan 12, 2020
Passage: Jesaja 12:1-6
Duration: 28 mins 30 secs
Sun, Jan 05, 2020
Duration: 28 mins 10 secs
Wat is aanbidden? Niet 'wat doet God met mijn vragen?' maar "wat doe ik met zijn antwoorden!"
Powered by: Preachitsuite