Preken

Latest sermons by
Wed, Mar 06, 2019
Duration: 1 hr 16 mins 53 secs
Zesde avond door Gerard Lock over Nehemia
Sun, Feb 17, 2019
Duration: 34 mins 44 secs
De triomf van Gods genade in Jakobs leven
Wed, Feb 06, 2019
Passage: Nehemia
Duration: 1 hr 29 mins 19 secs
Vijfde avond door Gerard Lock over Nehemia
Wed, Nov 28, 2018
Duration: 1 hr 28 mins 31 secs
Wed, Nov 07, 2018
Duration: 1 hr 28 mins 23 secs
Studieavond Nehemia: Deel 3
Wed, Oct 24, 2018
Duration: 1 hr 28 mins 32 secs
Studieavond Nehemia: Deel 2
Wed, Oct 10, 2018
Duration: 44 mins 15 secs
Studieavond Nehemia: Deel 1
Sun, Sep 16, 2018
Duration: 32 mins 54 secs
Gods doel is niet om ons gelukkig te maken. Zijn doel is om ons tot de zijne te maken.
Sun, May 06, 2018
Duration: 28 mins 22 secs
Sun, Mar 18, 2018
Duration: 42 mins 17 secs
Hoe komt een vreesachtige Gideon tot een man die met een klein legertje de vijand verslaat en daarmee het verschil maakt?
Powered by: Preachitsuite