Preken

Filter media by:
Sun, Sep 22, 2019
Series: Bidden
Duration: 28 mins 12 secs
Hoe diep raakt het ons als het niet goed gaat met de gemeente?
Sun, Sep 15, 2019
Series: Bidden
Duration: 36 mins 33 secs
Sun, Sep 08, 2019
Series: Bidden
Duration: 40 mins 6 secs
In eenheid met God
Sun, Aug 25, 2019
De echte vrede start in je hart
Sun, Aug 18, 2019
Duration: 26 mins 56 secs
Sat, Aug 10, 2019
Duration: 30 mins 4 secs
Sun, Jul 28, 2019
Duration: 46 mins 14 secs
Weg met de verontreiniging!
Sun, Jul 21, 2019
Genade moet waar worden in je leven
Sun, Jul 14, 2019
Duration: 34 mins 19 secs
Gebeurtenissen die plaatsvonden in Bethaniƫ, overdenking aan de hand van 7 W's, met bijbelteksten uit Mattheus, Lukas, Johannes en Handelingen.
Sun, Jul 07, 2019
Duration: 31 mins 59 secs
Zoek eerst Mijn koninkrijk
Powered by: Preachitsuite