Preken

Filter media by:
Sun, Jul 21, 2019
Genade moet waar worden in je leven
Sun, Jul 14, 2019
Duration: 34 mins 19 secs
Gebeurtenissen die plaatsvonden in Bethanië, overdenking aan de hand van 7 W's, met bijbelteksten uit Mattheus, Lukas, Johannes en Handelingen.
Sun, Jul 07, 2019
Duration: 31 mins 59 secs
Zoek eerst Mijn koninkrijk
Wed, Jul 03, 2019
Duration: 1 hr 29 mins 39 secs
Tijdens de laatste avond van Bible Basics, kijken we naar de verschillende brieven die zijn geschreven, zoemen in op de verschillende reizen die Paulus heeft gemaakt en wagen we ons als laatste aan Openbaringen. Alles bij elkaar (weer) te veel voor één avond, maar ook weer de moeite waard.
Sun, Jun 23, 2019
De wet is vervuld, wat betekent dat?
Sun, Jun 09, 2019
Duration: 37 mins 29 secs
Pinksterdienst
Sun, Jun 02, 2019
Duration: 50 mins 36 secs
Zoek gehoorzaamheid, dan zal Zijn glorie zichtbaar worden.
Thu, May 30, 2019
Duration: 20 mins 19 secs
Sun, May 26, 2019
Duration: 37 mins 16 secs
Zoals een moeder haar kind troost, zo zal ik jullie troosten
Sun, May 19, 2019
De vergeetachtige hoorder & de oplettende doener
Powered by: Preachitsuite