Preken

Filter media by:
Sun, May 07, 2017
Duration: 21 mins 55 secs
Tijdens haar Discipelschap Trainings School heeft Mirjam van Wijk veel gebruik gemaakt van dramastukjes om het evangelie over te brengen. Op deze morgen deelt zij een door haarzelf geschreven dramastukje dat gebaseerd is op Daniël 10:18-21.
Sun, Apr 30, 2017
Series: GAAN
Duration: 35 mins 20 secs
In het kader van het thema GAAN bespreekt Gerard Lock deze morgen de verschillen tussen godsdienst met de mens centraal en Gods dienst aan ons met God centraal
Sun, Apr 23, 2017
Series: GAAN
Duration: 32 mins 26 secs
Koos van Delden spreekt deze morgen over dienstbaarheid waarbij hij dieper ingaat op de uitspraak "Acht de ander beter dan jezelf".
Sun, Apr 16, 2017
Duration: 30 mins 36 secs
Jan van Dijk spreekt deze paasmorgen aan de hand van Mattheus 28:1-10 en 1 Korintiërs 15:12-28
Fri, Apr 14, 2017
Duration: 13 mins 48 secs
Piet Groen laat ons op deze Goede Vrijdag stilstaan bij het offer van de Here Jezus
Sun, Apr 09, 2017
Duration: 39 mins 6 secs
Jack Nugter spreekt op deze palm zondag over de intocht van Jezus in Jeruzalem.
Sun, Apr 02, 2017
Series: GAAN
Duration: 41 mins 50 secs
Roy van Ginneken spreekt deze morgen over het thema GAAN aan de hand van 2 kernvragen "Wie is God?" en "Wie ben jij?".
Sun, Mar 26, 2017
Duration: 35 mins 26 secs
Jan van Dijk spreekt deze morgen over een lering van Jezus en hoe wij onze levenshouding daarnaar kunnen richten.
Sun, Mar 19, 2017
Duration: 12 mins 31 secs
In deze gezinsdienst laat Arjen Verboom zien hoe waardevol kinderen voor God zijn aan de hand van de gelijkenis van de verloren zoon.
Sun, Mar 12, 2017
Duration: 33 mins 53 secs
Hans Wulffraat maakt duidelijk in deze preek hoe bijzonder onze plek in Gods schepping is.
Powered by: Preachitsuite