Preken

Filter media by:
Sun, Mar 03, 2019
Passage: Jesaja 58:6-7
Duration: 38 mins 15 secs
Niks moet, maar heb je de moed
Sun, Feb 24, 2019
Passage: Efeziërs 6
Duration: 21 mins 38 secs
Wed, Feb 20, 2019
Duration: 1 hr 23 mins 22 secs
Het grote verhaal van de Bijbel in één avond verteld? Het lijkt onmogelijk, maar de grote lijn is verteld en ook hebben we gekeken naar "Wie de Mol is" in de Bijbel. Vanaf de schepping naar de wederkomst van de Heer en de mol was er in veel gevallen bij. Het verhaal in audio, de tijdlijn en de invulling daarvan in de presentatie
Sun, Feb 17, 2019
Duration: 34 mins 44 secs
De triomf van Gods genade in Jakobs leven
Sun, Feb 10, 2019
Duration: 30 mins
Wed, Feb 06, 2019
Passage: Nehemia
Duration: 1 hr 29 mins 19 secs
Vijfde avond door Gerard Lock over Nehemia
Sun, Feb 03, 2019
Duration: 29 mins 56 secs
Ik ben zoon van God
Wed, Jan 30, 2019
Duration: 1 hr 21 mins 15 secs
Eerste avond van Bijbel Basics, waarin we op zoek gaan naar het ontstaan van de Bijbel, het ontstaanvan de Bijbel en het bewijs dat de Bijbel getrouw is.
Sun, Jan 27, 2019
Passage: Genesis 37:4
Duration: 44 mins 52 secs
Sun, Jan 20, 2019
Duration: 25 mins 34 secs
Leven uit genade, genade uitleven
Powered by: Preachitsuite