Preken

Filter media by:
Sun, Jun 02, 2019
Duration: 50 mins 36 secs
Zoek gehoorzaamheid, dan zal Zijn glorie zichtbaar worden.
Thu, May 30, 2019
Duration: 20 mins 19 secs
Sun, May 26, 2019
Duration: 37 mins 16 secs
Zoals een moeder haar kind troost, zo zal ik jullie troosten
Sun, May 19, 2019
De vergeetachtige hoorder & de oplettende doener
Wed, May 15, 2019
Duration: 1 hr 29 mins 26 secs
Na een algemeen beeld van de bijbel en het Oude Testament, starten we deze avond met het nieuwe testament. En we beginnen met de vergelijking met een bloembol, waaruit een mooie bloem komt. Vervolgens kijken we naar de Evangeliƫn en naar Handelingen.
Sun, May 12, 2019
Duration: 33 mins 39 secs
Gelijkenis van het verloren schaap
Sun, May 05, 2019
Duration: 30 mins 13 secs
Met Jezus op weg naar Pinksteren...
Sun, Apr 28, 2019
Passage: Psalm 23:1-6
Duration: 41 mins 47 secs
Sun, Apr 21, 2019
Duration: 27 mins 30 secs
Fri, Apr 19, 2019
Duration: 7 mins 34 secs
Powered by: Preachitsuite