Preken

Filter media by:
Sun, Sep 02, 2018
Duration: 29 mins 23 secs
Sun, Aug 26, 2018
Duration: 38 mins 12 secs
Compassion zondag
Sun, Aug 19, 2018
Duration: 41 mins 34 secs
Wij zijn gemaakt om lief te hebben
Sun, Aug 12, 2018
Duration: 38 mins 59 secs
Een Christen genoemd worden betekent niet automatisch dat je Jezus volgt
Sun, Aug 05, 2018
Duration: 34 mins 2 secs
Sun, Jul 29, 2018
Duration: 28 mins 59 secs
Het evangelie uitleggen
Sun, Jul 22, 2018
Duration: 36 mins 57 secs
Heb je alle plekken in jouw hart opgeruimd?
Sun, Jul 15, 2018
Duration: 33 mins 55 secs
Wij hoeven het niet te doen, Hij heeft het al gedaan
Sun, Jul 08, 2018
Duration: 22 mins 13 secs
Sun, Jun 24, 2018
Duration: 36 mins 51 secs
Wordt geen kip als je een adelaar bent
Powered by: Preachitsuite