Preken

Filter media by:
Sun, Nov 05, 2017
Duration: 37 mins 30 secs
- Woorden van liefde - Zoeken naar liefde - Dronken van liefde
Sun, Oct 29, 2017
Passage: Johannes 8:36
Duration: 32 mins 42 secs
We willen allemaal vrij zijn, maar wat is echte vrijheid?
Sun, Oct 22, 2017
Duration: 35 mins 36 secs
Sun, Oct 01, 2017
Duration: 21 mins 2 secs
Jan van Dijk spreekt in deze schoolkerkdienst op eenvoudige wijze over het drieluik geloven, vertrouwen en gehoorzamen.
Sun, Sep 24, 2017
Duration: 32 mins 29 secs
Weet wat God van je verlangt
Sun, Sep 17, 2017
Duration: 42 mins 36 secs
Een Geest vervuld leven
Sun, Sep 10, 2017
Duration: 35 mins 33 secs
Een toegewijd leven
Sun, Sep 03, 2017
Passage: Ruth 1:1-4:22
Duration: 35 mins 29 secs
God leren kennen is steeds weer een ontmoeting met Jezus hebben
Sun, Aug 27, 2017
Duration: 38 mins 44 secs
Wat zou je zeggen als je God moet voorstellen?
Sun, Aug 20, 2017
Passage: Psalm 91:0
Duration: 46 mins 14 secs
1. Orde in je leven = de les van de eenvoud 2. Kalm blijven = de les van de stilte 3. De Heer vertrouwen = de les van de overgave
Powered by: Preachitsuite