Preken

Filter media by:
Sun, Aug 06, 2017
Duration: 24 mins 3 secs
"Maar Ik heb tegen u dat u uw eerste liefde verzaakt heeft" (openbaring 2:4)
Sun, Jul 23, 2017
Duration: 26 mins 9 secs
Laten wij Gods zegen zien aan iedereen?
Sun, Jul 16, 2017
Passage: Titus 2:11-15
Duration: 45 mins 24 secs
Het doel van Gods genade
Sun, Jul 09, 2017
Duration: 35 mins 58 secs
Door Zijn naam te kennen leren wij Hem persoonlijk kennen
Sun, Jul 02, 2017
Duration: 28 mins 33 secs
Wat kunnen wij leren uit de brief aan de gemeente van Efeze?
Sun, Jun 18, 2017
Duration: 37 mins 54 secs
Zelfbeproeving bij het avondmaal
Sun, Jun 11, 2017
Duration: 33 mins
Doel van vrucht dragen is de grootheid van de Vader laten zien
Sun, Jun 04, 2017
Duration: 19 mins 30 secs
Pinksteren, de vervolmaking van Pasen.
Sun, May 28, 2017
Passage: Psalm 23:4
Duration: 31 mins 36 secs
Hoe kunnen wij doorgaan als er moeilijkheden zijn: - Gods belofte - Onze geloofsbelijdenis - Onze opdracht
Sun, May 21, 2017
Duration: 35 mins 15 secs
In deze doopdienst spreekt Dick Blei over stromen van levend water in ons en door ons heen.
Powered by: Preachitsuite